Зеленський на Ставці заслухав розвідку щодо намірів окупантів

Президент України Володимир Зеленський 16 вересня провів Ставку, де заслухав доповіді від низки посадовців, зокрема, про фронт, розвідку та захист критичної інфраструктури. Про це він повідомив у Telegram.

За словами Зеленського, він заслухав зведення щодо ситуації на фронті, а також детальні доповіді від Служби зовнішньої розвідки та Головного управління розвідки щодо намірів російських окупантів і ситуації в їхніх лавах.

"Розвідники відзначили помітне погіршення дисципліни в російських підрозділах", - поділився Зеленський. 

Крім цього, лідер держави обговорив поточний стан готовності інженерного захисту на об’єктах критичної інфраструктури.

Водночас він заслухав доповідь головного інспектора Міністерства оборони Ігоря Воронченка. Президент дав доручення Генеральному штабу надати перелік заходів для покращення роботи центрів.

"Насамкінець - безпілотники. Деякі найбільші держави-експортери компонентів для дронів запроваджують експортні обмеження. Ми знаємо, як зробити, щоб ці обмеження не стали для нас критичними", - додав Зеленський.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що "План перемоги" прописаний на 90% і охоплюватиме військові, дипломатичні та економічні питання. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті