Зеленський на Донбасі провів нараду щодо "соціалки" та безпеки ситуації в Донецькій області

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Донецьку область 22 березня провів нараду з питань соціально-економічної та безпекової ситуації в регіоні. Про це у Телеграм  повідомляє пресслужба глави держави.

"Під час робочої поїздки на Донеччину президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду з питань соціально-економічної та актуальної безпекової ситуації в регіоні", - йдеться в повідомленні.

У ньому зазначається, що учасники обговорили відновлення зруйнованої інфраструктури, забезпечення безперебійного постачання води й електроенергії.

Крім того, йшлося про фінансування закладів охорони здоров'я, переміщених із тимчасово окупованих територій.

"Глава держави заслухав доповідь військового командування про оперативну обстановку в зоні відповідальності ОТУ "Лиман", - підсумували в ОП.

Нагадаэмо, 22 березня Зеленський відвідав позиції українських військових на Бахмутському напрямі. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті