Зеленський: Ми дійдемо до дипломатичної фіксації кінця цієї війни

Щоб зафіксувати кінець війни росії проти України, необхідно виконати пункти формули миру. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції 24 лютого, повідомляє РБК-Україна.

За його словами, формулу миру зробили дуже демократичною, щоб ризик держав, які підтримуватимуть таку ініціативу, став мінімальним.

Зеленський зазначив, що будь-яка держава може підтримати один із пунктів цієї формули, наприклад, про ядерну безпеку або безпеку навколишнього середовища.

"Там багато різних пунктів. І там є фіксація миру чи кінця війни. Цей пункт дуже важливий, тому що нам потрібні гарантії безпеки. І тоді, коли є виконання (формули миру – ред.), а отже і повага до міжнародного права і просто до людей України, якщо це буде виконуватися, ми дійдемо до дипломатичної фіксації кінця цієї війни. Але до цього моменту необхідно виконати всі пункти, пункти поваги", - заявив глава держави.

Як повідомлялося, учора, 23 лютого, Генасамблея ООН підтримала українську резолюцію за формулою миру.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті