Зеленський: Ми бачимо реакцію путіна на збройне повстання Пригожина. Це слабо

Відповідь путіна на збройне повстання Євгена Пригожина та ПВК "Вагнер" є слабою, диктатор не контролює ситуацію в регіонах РФ. Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю CNN, опублікованому 3 липня.

"Ми бачимо реакцію Путіна. Це слабо", – сказав Зеленський. – По-перше, ми бачимо, що він не все контролює. Те, що "Вагнер" просувається вглиб росії і захоплює певні регіони, показує, як легко це робиться. Путін не контролює ситуацію в регіонах".

Зеленський підкреслив, що вся та вертикаль влади, яка була у путіна раніше, просто руйнується.

Раніше Подоляк заявив, що Пригожин принизив путіна і показав, що державної монополії на насильство в росії більше немає.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті