Зеленський може відвідати Генеральну Асамблею ООН в США - ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський планує візит на Генеральну Асамблею ООН, яка відбудеться у Нью-Йорку. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Як очікується, під час Генасамблеї він обґрунтує свій план «формули миру», повідомляють джерела, знайомі з цим питанням.

План Зеленського з 10 пунктів припинення конфлікту передбачає повне виведення російських військ з України, звільнення всіх військовополонених і депортованих, а також забезпечення продовольчої та енергетичної безпеки. Він також включає гарантії безпеки для України після припинення бойових дій і спрямований на відновлення безпеки навколо окупованої АЕС у Запорізькій області, яка, за його словами, знаходиться під загрозою російського саботажу.

Цей план буде обговорено цими вихідними на зустрічі, організованій Саудівською Аравією, на яку запрошено більше двох десятків країн. Очікується, що в Нью-Йорку Зеленський візьме участь в інших сесіях і зустрічах під час тижня ГА ООН, повідомили люди, які побажали не називатися під час обговорення конфіденційної інформації.

Як повідомлялося раніше, на саміт до Саудівської Аравії завітають офіційні представники США

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті