Зеленський і Санду обговорили інфраструктурні проєкти та євроінтеграцію

Президенти України та Молдови - Володимир Зеленський і Мая Санду - під час двосторонньої зустрічі перед самітом Європейського політичного співтовариства в Кишиневі обговорили двосторонні відносини та євроінтеграцію двох країн. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" 1 червня. 

"Ми обговорили важливі питання. Ми підтвердили підтримку України та спротив російській агресії. Ми говорили про інфраструктурні проєкти, які ми будуємо разом. І, звісно, ми говорили про наше європейське майбутнє", - сказала журналістам Санду.

"Молдова підтримує Формулу миру і, звичайно, Молдова підтримує створення Міжнародного трибуналу щодо злочинів в Україні", - зазначила вона.

Зеленський, зі свого боку, подякував за прихисток біженців із перших днів війни. "Ми ніколи не забудемо цього. Ми говорили про двосторонні відносини. Наше майбутнє - в ЄС", - сказав він.

Він також наголосив, що "гарантії безпеки дуже важливі не лише для України, а й для наших сусідів".

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський прибув 1 червня на Європейський політичний саміт до Молдови.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті