Зеленський хоче відправити Валерія Залужного послом до Великої Британії 

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру Валерія Залужного на посаду посла України в Сполученому Королівстві. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України.

"У четвер... президент України погодив кандидатуру Валерія Залужного на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії", - зазначається в ньому.

Міністерство закордонних справ України направило британській стороні відповідний запит на агреман.

Як повідомлялося раніше, 8 лютого Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних сил України і попросив генерала залишитися в його команді.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті