Зеленський: "Глава Китаю дав мені слово, що не продаватиме зброю Росії"

Глава Китаю Сі Цзіньпін обіцяв президенту України Володимиру Зеленському не постачати в РФ зброю. Про це Зеленський заявив на пресконференції в рамках саміту G7 в Італії, - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

"Я розмовляв із главою Китаю телефоном. Він сказав, що не буде продавати зброю Росії. Подивимося. Якщо він порядна людина, то не буде. Тому що він дав мені слово", - сказав президент України.

У повідомленні нагадується, що раніше глава оборонного відомства Великої Британії Грант Шеппс звинуватив КНР у постачанні зброї Москві, яку армія РФ використовує в Україні. "У нас є докази співпраці Росії та Китаю в галузі озброєнь", - заявив Шеппс.

За даними агентства Bloomberg, Пекін надає Москві дані геопросторової розвідки для військових цілей, а також потрібну для військової промисловості мікроелектроніку, верстати для виробництва танків і пальне для ракет, наголошується в повідомленні.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті