Зеленський: без далекобійної зброї важко не тільки наступати, а й оборонятися

Україна потребує далекобійної зброї не тільки для наступу, а й для оборони. Про це 7 липня на брифінгу в Чехії заявив президент Володимир Зеленський.

"Без далекобійної зброї складно не тільки наступальну місію виконувати. Складно, якщо чесно, проводити оборонну операцію. Це дуже складно. Те, що ти захищаєш свою землю і не можеш досягти відповідної дистанції, щоб зруйнувати ворога", - розповів глава держави.

Усе це призводить до того, що росіяни мають перевагу в дистанції за рахунок більшої кількості далекобійної зброї. Зеленський також наголосив, що говорить про відповідну зброю з нашими союзниками і насамперед - зі США.

Президент додав, що Україна веде переговори і з іншими союзниками про передачу далекобійних снарядів для деяких систем.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після візиту до Болгарії Зеленський також відвідав Чехію.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті