Зеленський анонсував новий пакет військової допомоги від США

Президент Зеленський анонсував новий пакет військової допомоги від Сполучених Штатів, в який зокрема увійдуть боєприпаси для артилерії. Про це він заявив у вечірньому відеозверненні 20 листопада.

"Є новий оборонний пакет для нашої держави від Сполучених Штатів. Я вдячний. Зокрема, буде більше артилерії – снарядів, які потрібні саме зараз", - зазначив Зеленський.

Президент обговорив із міністром оборони Сполучених Штатів Ллойдом Остіном і верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО у Європі Крістофером Каволі ситуацію на полі бою та її перспективи, та те, як можна посилити і оборону і рух український воїнів.

"Дуже продуктивна розмова, і важливо, що напередодні нового засідання у форматі "Рамштайн", - наголосив Зеленський.

Президент також повідомив, що провів про декілька вагомих нарад.

"Перша – це планування нашої міжнародної комунікації на найближчі тижні. Будуть відповідні події. Також провів наради з керівниками розвідки – і ГУР, і Служби зовнішньої розвідки України. Обидві працюють потужно, вдячний за це", - написав Володимир Зеленський.

Також президент розповів про перемовини України з представниками Болгарії та Румунії.

"Це й робота морського коридору, і дунайського експортного кластера, і загалом товарообіг між нашими країнами. Лише з Румунією ми бачимо потенціал зростання до 4 мільйонів тонн товарообігу до кінця цього року. Це дуже потужно й дуже підтримує не лише нашу державу, не лише робочі місця в Україні, а й у країнах-партнерах. Увесь регіон зростає, коли сусіди співпрацюють", - підкреслив Зеленський.

Як повідомлялось раніше,  до Києва приїхав голова Пентагону, "щоб передати важливе повідомлення".

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті