Зеки зі «Шторм-Z» погрожують Пригожину, який знаходиться невідоме де

Частина "вагнерівців", які брали участь у "заколоті" Пригожина, почали погрожувати своєму "патрону". Відповідні відео з'явилися в соцмережах 25 червня.

 

"Жень, ти фуфло прогнав... Хороші люди цього просто так не залишать", - говорять на відео учасники "заколоту". 

Також сьогодні стало відомо, що сам Пригожин перебуває не на зв'язку і "передає всім привіт". Так його прес-служба відповіла на запит російських журналістів. 

"Він передає всім привіт і відповість на запитання, коли буде на нормальному зв'язку", - відповіли в прес-службі Пригожина.

Як повідомлялося раніше, глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин після укладення "угоди" з російською владою поїде в Білорусь, кримінальну справу стосовно нього буде припинено.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті