Україна надіслала листи спонсорам МОК про те, що росіянам не місце на Олімпіаді

Україна надіслала листи компаніям-спонсорам Міжнародного олімпійського комітету про те, що росіянам не місце на Олімпіаді. Про це  сказав президент Володимир Зеленський  5 лютого у вечірньому зверненні. 

"Продовжуємо також дипломатичний марафон для того, щоб не допустити використання Кремлем світового спорту та олімпійського руху для своєї пропаганди. Представникам держави-терориста не місце на Олімпіаді та міжнародних турнірах. Україна надіслала відповідні листи компаніям, які найбільше підтримують Міжнародний олімпійський комітет", - заявив голова держави.

За його словами, це великі компанії, які точно зацікавлені у тому, щоб їхню репутацію не використали для пропаганди війни проти України.

Раніше МОК закликав допустити російських та білоруських спортсменів до змагань у нейтральному статусі. Пізніше Зеленський у відповідь на таку скандальну заяву запросив голову МОК Томаса Баха відвідати Бахмут. Також Україна направила лист із закликом не допустити росіян та білорусів до Олімпіади в Парижі президенту Франції Еммануелю Макрону.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті