Здавав військове майно у ломбарди: на Житомирщині судитимуть офіцера

За матеріалами ДБР судитимуть начальника служби логістики однієї з військових частин Житомирщини, який здавав військове майно у ломбарди. Про це повідомляє ДБР у своєму телеграм-каналі 22 вересня.

"Начальник служби логістики однієї з військових частин Житомирщини мав доступ до місця зберігання техніки частини і привласнив 60 камер нічного бачення та 8 тепловізорів різних моделей, частина з яких була придбана за кошти волонтерів", - зазначається у повідомленні.

За інформацією ДБР, офіцер продавав техніку через Інтернет та здавав у місцеві ломбарди, а загальна сума завданих державі збитків сягає 3,2 млн грн.

"В ході досудового розслідування офіцер відшкодував кошти у повному обсязі", - додали у ДБР.

Як повідомлялось раніше, очільник "медіа-холдингу ДНР", який закликав до масових вбивств українців, отримав підозру.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті