Збитки російського бюджету в «умовах санкційного тиску» Кремль намагається заповнити з кишені жителів РФ - Гармаш

Необхідність підвищення податків у Росії зумовлена «умовами санкційного тиску на економіку країни». Цей факт, зокрема, визнали в Міністерстві фінансів РФ, - зазначає екс-член делегації України на Мінських переговорах Сергій Гармаш у себе в Телеграм

«У РФ податкова реформа.  Підвищують податки. Кажуть, що це вдарить по багатих і середньому класу, тобто, малому і середньому бізнесу, а основну частину населення (ніщебродів) - не зачепить", - пише він.  

Однак, за словами аналітика, «незрозуміло, як це можливо, щоб із багатих щось брали, а вони, зі свого боку, не забрали це в бідних через підвищення цін на товари або послуги».

Гармаш звернув увагу на документ російського Мінфіну з описом цієї реформи. «Там ідеться про те, що підвищення податків обумовлено “умовами санкційного тиску на економіку країни”, - зазначає він.

«Тобто, виходить, що збитки російської скарбниці, викликані санкціями через дії влади, Кремль намагається заповнити з кишені жителів РФ, пересічних платників податків?», - ставить аналітик риторичне запитання.

«Що ж, це логічно. І традиційно для Росії. Але виникає питання: а як же тоді імпортозаміщення, «економіка Європи, що найшвидше розвивається», розвиток вітчизняного... та інше - виходить - пропагандистська маячня?   Адже якби все це було в реальності, то потреби в посиленні податкового навантаження на росіян не було б!", - упевнений він.  

«Однак, війна коштує дорого, а ресурси держави на неї закінчуються. Тому Путін перекладає оплату забою баранів уже на самих баранів", - цілком резонно пояснює Гармаш необхідність податкової реформи в РФ.

Як повідомлялося раніше, у Росії розпочалася найбільша за кілька десятиліть податкова реформа, яка передбачає прогресивну шкалу оподаткування. Очікується, що для людей з високими доходами ставка збільшуватиметься з 13% до 22%. Російська влада запевняє, що більшу частину населення ці нововведення не зачеплять, оскільки підвищені податки платитимуть люди, чиї доходи перевищать 2,4 млн рублів на рік.

 

 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті