Заява Кремля про причини знищення енергосистеми України повністю повторює статтю КК РФ про тероризм

Заява спікера Кремля Дмитра Пєскова про причини знищення енергетичної інфраструктури України ідентична формулюванню статті Кримінального кодексу РФ про тероризм.

Як повідомлялося раніше, прес-секретар президента країни агресора визнав, що удари по мирному населенню та об'єктам життєзабезпечення України завдаються для того, щоб змусити Володимира Зеленського вести переговори з РФ на умовах Кремля.

Відключення електроенергії в Україні для громадян є наслідком "небажання української сторони вирішувати проблему, виходити на переговори", - заявив Дмитро Пєсков.

Такі дії Кримінальним кодексом Російської Федерації трактуються як тероризм.

"Терористичний акт - це вчинення вибуху, підпалу або інших дій, що лякають населення і створюють небезпеку загибелі людини, заподіяння значної майнової шкоди або настання інших тяжких наслідків з метою дестабілізації діяльності органів влади або міжнародних організацій або впливу на прийняття ними рішень", - йдеться у повідомленні. у статті 205 КК РФ.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті