Заявлені путіним цілі війни не змінювались, вони мають бути виконані - Пєсков

Цілі так званої "спецоперації" не змінювалися, вони мають бути виконані. Про це сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков 28 травня.

"Ми не повинні піддаватися емоціям, ми повинні зберігати тверезість мислення, ми повинні зберігати зібраність і силу робити те, що нам вигідно, що найкраще відповідає нашим інтересам, бути жорсткими, але відкритими до того, щоб чітко доносити наші заклопотаності, неприйнятні для нас моменти і те, з чим ми воюватимемо – теж у загальному сенсі цього слова. Ми маємо доводити до них усе це", – сказав він.

Пєсков також зазначив, що цілі так званої "спецоперації" не змінювалися, вони мають бути виконані.

"Конфлікт має свою мету. У нас є заявлені президентом цілі. Вони не змінювалися, і ці цілі мають бути виконані", – сказав Пєсков.

Як повідомлялося раніше, заявлені Кремлем цілі "СВО" - це "демілітаризація" України, тобто позбавлення її можливості оборонятися і "денацифікація" - насильницька зміна політичної влади суверенної держави на лояльний до РФ режим.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті