Заява Путіна "Хрін їм!" насправді означає готовність РФ до переговорів щодо скорочення ядерних озброєнь - Пєсков

Прес-секретар Путіна спробував пом'якшити його заяву про цілковите небажання РФ вступати з країнами НАТО в переговори щодо скорочення ядерних озброєнь. Версію спікера Кремля цитують російські ЗМІ.

Раніше, виступаючи на в Петербурзі, президент країни-агресора розповів, що у Росії ядерний арсенал більший, ніж у країн НАТО. "Вони весь час схиляють нас до переговорів щодо скорочення... Хрін їм!", - заявив Путін.

Пєсков, коментуючи ці слова, "уточнив", що йшлося про якісь переговори щодо одностороннього скорочення ядерного арсеналу РФ на користь країн НАТО. 

Насправді ж, "Росія готова вести переговори", - сказав він.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті