Завтра в Покровську без газу залишаться близько 11 тисяч абонентів - "Донецькоблгаз"

В Покровську склади та офіси облгазу розбиті російськими ударами, а пересування ремонтних бригад ускладнене через постійну небезпеку від російських дронів.Про це в ефірі Суспільне Новини повідомив голова правління АТ "Донецькоблгаз" Вадим Батій.

"Дуже багато дронів, і наш офіс пошкоджений і склад розбитий, і сам офіс розбитий частково. Він виходить якраз на сторону Курахове. На жаль вже нема можливості ремонтувать мережі і нам приходиться зараз закінчити там роботу", — повідомив Вадим Батій.

Батій додав, що 12 грудня буде перекрита подача газу на Покровськ. Без газу залишить близько 11 тисяч абонентів. В місто Родинське, та село Гришине подача газу продовжуватиметься.

Голова правління повідомив, що наразі від людей, які лишаються у Покровську не вимагають жодних дій. У разі, якщо подача газу буде відновлена, фахівці перед запускам обстежать всіх абонентів.

"Ми потім, коли дасть Бог буде можливість запускать газ, то ми пройдемось по всіх будинках, поперекриваймо спочатку всі крани й потім будемо запускать. А наразі в принципі нічого особливого робити непотрібно", — повідомив Вадим Батій.

Також за словами голови, наразі нема загрози відключення газу для інших населених пунктів Донецької області.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що у звʼязку з загостренням ситуації, повʼязаної з повномасштабним вторгненням РФ є загроза призупинення розподілу природного газу у м. Покровськ. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті