Завершено пошукові роботи на місці удару окупантів по гіпермаркету в Харкові, у прокуратурі назвали остаточну кількість загиблих

Пошукові роботи на місці удару окупантів по будівельному гіпермаркету в Харкові завершено 29 травня, загинуло 19 людей. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура в Телеграм 29 травня. 

"Пошукові роботи у будівельному гіпермаркеті у Харкові, по якому російська армія завдала авіаудари 25 травня, завершено. Загинули 19 людей", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що загинули 11 чоловіків, 6 жінок та двоє дітей - 12-річна дівчинка та 17-річний хлопець.

Постраждали 54 людини.

Раніше повідомлялось, що в лікарні помер чоловік, який постраждав внаслідок ворожого удару по "Епіцентру" у Харкові.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті