Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Уражено НПЗ "Новокуйбишевский" / Novokuybyshevsky Oil Refinery Hit (ENG below) У ніч на 22 серпня 2026 року підрозділи Сил оборони України уразили потужності нафтопереробного заводу "Новокуйбишевский" у Самарській області РФ, з подальшою пожежею на території підприємства", - повідомив Генштаб ЗСУ в соцмережах 22 серпня.
Ступінь завданих збитків уточнюється.
Зазначається, що "Новокуйбышевский" НПЗ - одне з найбільших нафтопереробних підприємств РФ, що входить до складу ПАТ "НК "Роснефть". Потужність підприємства становить близько 8,8 млн тонн нафти на рік. Завод виробляє понад 20 видів продукції, зокрема автомобільне та авіаційне пальне, дизель, компоненти мастильних матеріалів. Продукція підприємства використовується для забезпечення потреб збройних сил РФ.
Раніше повідомлялось, що в Самарській області РФ українськими безпілотниками атаковано НПЗ та логістичний хаб OZON.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту