Затриманого в Києві колаборанта, який давав вулицям окупованого Сватового "ім’я Леніна", будуть судити

Перед судом предстане затриманий у Києві колаборант з міста Сватове Луганської області. Про це повідомила Луганська обласна прокуратура на своєму сайті 23 лютого.

"Прокурори Луганської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно посадовця зі Сватового за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України)", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що у квітні 2022 року колишній керівник одного з комунальних підприємств у м. Сватове вступив у злочинну змову з окупаційною адміністрацією РФ та представниками так званої "ЛНР". У подальшому він обійняв посаду так званого "директора" "Муніципального унітарного підприємства "Благоустрій Сватівського району". Обвинувачений сприяв перейменуванню місцевих вулиць на радянський манер та всіляко возвеличував РФ.

Підкреслюється, що в кінці грудня 2022 року співробітники СБУ в порядку ст. ст. 208, 615 КПК України затримали фігуранта у м. Київ. Наразі обвинувачений перебуває під вартою, де очікуватиме на вирок суду.

Раніше повідомлялось, що священик УПЦ (МП) з Донеччини проведе за ґратами 7 років за активну підтримку ворога.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті