Затримано харків’янина, який вкрав у коханої понад мільйон гривень і поклав собі в криптогаманець

На Харківщині повідомили про підозру 26-річному чоловікові, який украв із рахунку своєї дівчини понад мільйон гривень і поклав гроші на свій криптогаманець. Про це повідомили Харківська обласна прокуратура й сайт "gromada.group" 3 червня.

"За даними досудового розслідування, у пари були довірливі стосунки, тому 26-річний хлопець знав, що дівчина має на банківському рахунку майже 1,2 млн грн", –  сказано в повідомленні.

Зазначається, що ці гроші вона отримала як дивіденди від ведення господарської діяльності. Дівчина не приховувала свій пароль від телефону, тому підозрюваний міг користуватись ним у будь-який час. У нотатках її гаджета хлопець знайшов пароль від банківського застосунку. Після цього він здійснив неодноразові перекази на свій банківський рахунок на загальну суму 1 млн грн. 

Уточнюється, що підозрюваний проводив транзакції на різні суми у різний період часу, а після цього видаляв сповіщення з телефону дівчини, щоб вона нічого не помітила. Украдені гроші хлопець клав на свій криптогаманець, а потім витрачав кошти на покупки у торгово-розважальному центрі. Втім, дівчина помітила відсутність грошей.

Правоохоронці оголосили про підозру чоловіку за фактом крадіжки в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає ув’язнення від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Суд відправив підозрюваного під варту.

Раніше повідомлялось, що в Одесі посеред дня сталась стрілянина через конфлікт між родичами: двоє загиблих.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті