Засуджено заступника командира військової частини: вимагав з дружини загиблого бійця 150 тисяч - ДБР

За матеріалами Державного бюро розслідувань засуджено посадовця, який вимагав з дружини загиблого бійця 150 тисяч гривень. Про це ДБР повідомляє у Телеграм.

Зазначається, що суд визнав винним заступника командира військової частини у зловживанні впливом. Йому призначено покарання у вигляді 2 років тримання у дисциплінарному батальйоні.

Він повідомив дружині загиблого бійця, що вона та її діти можуть отримати грошову допомогу від держави у сумі 15 млн грн. Фігурант пообіцяв посприяти з оформленням та пришвидшити виплату, якщо йому дадуть 150 тисяч гривень.

Військовослужбовця було затримано під час одержання обумовленої суми. 

Державне бюро розслідувань наголошує на неприпустимості зловживань із виплатами сімʼям загиблих і запевняє, що і надалі гостро та безкомпромісно припинятиме подібні спроби з боку керівників військових частин.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті