Засуджено до 10 років й оголошено в розшук колаборантку-податковицю з Біловодська, яка недовго протрималась на службі в окупантів

"За матеріалами СБУ заочно засуджено колишню керівницю окупаційної "податкової інспекції" у захопленому ворогом Біловодську", - повідомило 3-є управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сіверськодонецьк у facebook 26 лютого. 

До широкомасштабної війни фігурантка очолювала місцеве управління соцзахисту населення. У лютому 2022 року вона вирішила залишитись в окупації й співпрацювати з агресором. Вже у березні рашисти призначили її начальницею "Біловодської об’єднаної податкової інспекції ЛНР". Утім, "кар’єра" на службі у ворога виявилася не успішною - невдовзі зрадниця втратила посаду. 

"Суд визнав її винною в колабораційній діяльності та призначив покарання – 10 років ув’язнення з конфіскацією усього майна. Зловмисницю оголошено у розшук", - сказано в повідомленні. 

Раніше повідомлялось, що СБУ заочно повідомила нову підозру "голові виборчкому ЛНР" Кравченко і кільком іншим організаторам фейкових "виборів путіна".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті