Заступник держсекретаря США розповів, з ким зустрічався і про що говорив у Києві

Виконувач обов'язків заступника держсекретаря США з політичних питань Джон Басс 21 червня відвідав Київ, де зустрівся з високопоставленими співробітниками українського уряду, представниками громадянського суспільства і незалежних ЗМІ України. В.о. заступника держсекретаря розповів про це в понеділок, 24 червня, у бесіді з журналістами, - повідомляє "Голос Америки".

Зазначається, що під час візиту до Києва Басс наголосив на "незмінній підтримці Сполученими Штатами України і прав українського народу на вибір свого майбутнього".

За словами Басса, США будуть "продовжувати надавати допомогу Україні і в боротьбі з триваючою російською військовою агресією". Басс також обговорив із керівництвом України рішення США прискорити виробництво ракет-перехоплювачів, щоб посилити українські ППО для відбиття російських повітряних атак. За словами Басса, сторони обговорили "зусилля США та ЄС щодо стабілізації електромережі, відновлення генерувальних потужностей" після російських атак на українську енергетичну інфраструктуру.

Сторони також обговорили надану Україною інформацію про досвід застосування нових технологій на полі бою "з метою зміцнення спільних зусиль" у боротьбі з сучасними загрозами безпеці.

"Я думаю, що якщо поглянути не тільки на цей конфлікт, а й, на жаль, на характер конфліктів, які ми спостерігаємо на всьому Близькому Сході, як-от удари хуситів по морських суднах, ми маємо відповідати моменту та поєднувати цей набір наступальних спроможностей із додатковими оборонними можливостями, - заявив Басс на брифінгу для журналістів.  Навіть у розпал цього жахливого конфлікту Україна великою мірою робить свій внесок у колективну безпеку, і це дуже вражає".

Як повідомлялося, в Україну прибув заступник держсекретаря США з політичних питань.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті