"Зашили фанерою": ліквідацією наслідків обстрілу в спальному районі Донецька займуться газовики з Москви

Так званий "мер" окупованого Донецька Олексій Кулемзін повідомив, що внаслідок вчорашнього обстрілу в Будьонівському районі міста постраждали два газопроводи і скління в трьох багатоквартирних будинках. Ліквідувати аварійну ситуацію будуть фахівці "Мосгазу", - написав він 8 листопада в соцмережі.

"Прибулі на місце аварійні бригади столичних газовиків із шеф-регіону Москви негайно приступили до ліквідації наслідків масованих ударів", - повідомив колаборант. 

"Московські фахівці, як першу допомогу, зашили фанерою 25 постраждалих вікон, а на ранок приступили до заміни 40 метрів ділянки пошкодженого осколками газопроводу на вул. Вишнеградській. Роботи на цьому аварійному об'єкті планують завершити до завтрашнього дня.  До робіт з усунення наслідків пошкодження газопроводу на вул. Багратіона фахівці Мосгазу розпочнуть найближчим часом", - пообіцяв Кулемзін.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті