Заряди на БПЛА, якими атакували Москву, не призначені для ураження живої сили або для стрільби - росЗМІ

Заряди на БПЛА, якими атакували Москву, не призначені для ураження живої сили або для стрільби. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на власні джерела.

Кумулятивний заряд КЗ-6, виявлений на одному з безпілотників, являє собою радянський заводський стандартний виріб із 1,8 кг вибухової речовини. Він використовується для "найбільш часто виконуваних вибухових робіт", наприклад, для пробиття броні або залізобетону накладним способом. Заряд не призначений для ураження живої сили або для стрільби.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті