Запорізький зрадник Балицький розповів, що окупанти з чужим житлом не церемоняться - конфіскують і віддають його приїжджим росіянам

Глава окупаційної адміністрації непідконтрольної частини Запорізької області Євген Балицький визнав системність фактів конфіскації місцевою владою чужої нерухомості. Про це він розповів в ефірі одного з російських телеканалів.

Балицький похвалився, що на окупованій території працюють майже всі магазини. Це пов'язано з тим, що якщо торгова точка закрита понад 3 місяці, то її конфіскують і передають в управління потрібним людям.

Подібний підхід застосовується і до житлової нерухомості, власники якої були змушені рятуватися від російської агресії. "Що стосується і покинутих будинків, квартир. Ми з цим питанням не церемонимося. Ми забираємо ці об'єкти і передаємо їх силовикам, працівникам суду, вчителям, лікарям і так далі, які приїжджають до нас працювати вахтовим методом", - визнав запорізький гауляйтер мародерство своєї адміністрації.

Як повідомлялося раніше, педагог із Бурятії Оксана Бухольцева очолила школу в окупованому Токмаку й оселилася в чужому будинку. Вона запрошує на роботу російських учителів і також гарантує їм отримання безкоштовного житла.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті