Залужний запросив очільника штабу збройних сил Італії спільно попрацювати на пунктах управління ЗСУ

15 січня головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з начальником штабу оборони ЗС Італії адміралом Джузеппе Каво Драгоне та запросив його спільно попрацювати на пунктах управління ЗСУ. Про це Залужний повідомив у Телеграм.

За його словами, представники військового командування країн обговорили низку питань двостороннього військового співробітництва та обміну досвідом.

"Запросив адмірала Драгоне відвідати Україну та спільно попрацювати на пунктах управління і в бригадах Збройних Сил України", - додав Залужний.

Він також зазначив, що в ході розмови вони окремо зупинилися на питаннях регламентного обслуговування техніки, яку Італія надала Україні у рамках оборонних пакетів допомоги. 

Повідомляється, що Залужний подякував Драгоне за всебічну підтримку в боротьбі з російською агресією. 

Нагадаємо, парламент Італії схвалив продовження військової підтримки України. 

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті