Залужний розкрив дві стратегічні цілі України на початку вторгнення РФ

Уранці 24 лютого, коли почалося повномасштабне вторгнення росії, українські військові мали дві стратегічні цілі щодо оборони нашої держави. Про це в інтерв’ю американському виданню TIME заявив головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний, повідомляє Укрінформ.

"Будемо боротися до останньої краплі крові», - наголосив Залужний в інтерв'ю під заголовком "Усередині українського контрудару, який переломив хід війни".

За його словами, перемога України не буде остаточною, а стане підготовкою до наступної війни.

"Знаючи те, що я знаю про росіян з перших вуст, наша перемога не буде остаточною… Наша перемога стане можливістю перевести подих і підготуватися до наступної війни", - сказав генерал.

Він розповів журналістам, як Україна приховано готувалася до російського нападу, коли відбувалося переміщення та маскування військової техніки, виведення військ та озброєнь з пунктів дислокації та розосередження їх по країні.

"Я боявся, що ми втратимо елемент несподіванки… Нам потрібно було, щоб супротивник думав, що ми всі розгорнуті на своїх звичайних базах, куримо траву, дивимося телевізор і публікуємо дописи у Фейсбуку", - цитує видання Головнокомандувача ЗСУ.

Зазначається, що коли вранці 24 лютого почалося вторгнення, було дві стратегічні цілі щодо оборони України.

"Ми не могли допустити падіння Києва… І на всіх інших напрямках нам довелося пролити їхню кров, навіть якщо в деяких місцях це вимагало втрати території", – сказав він.

Іншими словами, метою було дозволити росіянам просунутися, а потім знищити їхні колони на фронті та лінії постачання в тилу.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті