Залужний провів телефонну розмову з начальником Штабу оборони Великої Британії

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний 24 березня провів телефонну розмову з начальником Штабу оборони Великої Британії адміралом сером Тоні Радакіном. Про це Головком ЗСУ повідомив у Телеграм.

"Поінформував колегу про оперативну ситуацію по всій лінії фронту. На Бахмутському напрямку - найбільш складно. Завдяки титанічним зусиллям Сил оборони обстановку вдається стабілізувати", - зазначив Залужний. 

"Також обговорили питання посилення української ППО. Домовилися розвивати співпрацю і підтримувати зв‘язок. Вдячний адміралу Радакіну за підтримку. Завдяки допомозі партнерів ми тримаємося і неодмінно здобудемо перемогу!", - підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Як повідомлялося, Залужний показав відео знищення одного з флагманів російського флоту в Бердянську.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті