Залужний показав, як рік тому звільняли від окупантів Сумщину

У вівторок, 11 квітня, виповнився рівно рік з деокупації Сумської області. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний показав, як саме відбувалося звільнення регіону.

"11 квітня 2022 року повністю відновлено контроль над державним кордоном у Сумській області. Сили оборони остаточно вибили ворога та деокупували область", - написав головком.

Залужний підкреслив, що міста і села області змогли зупинити марш окупантів на столицю України. Також у цьому регіоні росіяни зазнали відчутних втрат у живій силі та техніці.

"Дякую кожному, хто визволяв Сумську область. Своєю самовідданістю та героїзмом ви день у день наближаєте нашу перемогу", - додав головнокомандувач.

Нагадаємо, раніше в річницю знищення одного з флагманів російського флоту в Бердянську Залужний також опублікував присвячене цій події відео.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті