Залужний показав, як HIMARS ефективно нищить техніку і живу силу противника по всій лінії фронту

Українські бійці ефективно використовують комплекс  HIMARS для знищенні технік і живої силм противника по всій лінії фронту. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у Телеграм 12 січня.

"Ми працюємо цілодобово, не залишаємо окупантам жодного шансу. Звичайно, хочеться діставати ще глибші цілі у тилу ворога, аби назавжди вигнати їх із рідної землі", - говорять військовослужбовці екіпажу.

Як зазначив Залужний, реактивний артилерійський комплекс HIMARS ефективно нищить техніку і живу силу противника по всій лінії фронту. Екіпажі постійно в очікуванні, щойно зʼявляється ворожа ціль - лічені хвилини на завантаження та виїзд на вогневу позицію.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті