Залужний доповів Зеленському на Ставці: Данілов спростував чутки про поранення Головнокомандувача ЗСУ

Секретар РНБО Олексій Данілов спростував чутки про поранення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, які розповсюдили російські ЗМІ. Відповідне повідомленні Данілов розмістив у Twitter 24 травня.

"Президент України, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський 24. 05. 2023 о 10:00 заслухав на Ставці доповіді Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та інших членів Ставки", – написав Данілов.

Раніше російські ЗМІ, посилаючись на джерела, писали, що Залужний був нібито поранений внаслідок російського ракетного удару по командному пункту під Херсоном на початку травня і йому нібито провели трепанацію черепа.

Раніше повідомлялось, що Залужний на фоні чуток про загибель з'явився на публіці.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті