Закриття шахт у «ДНР» залишило вкрадений окупантами «Донвентилятор» без замовлень 

Заснований у незалежній Україні Донецький завод вентиляційного обладнання «Донвентилятор» після російської окупації зіткнувся із серйозною кризою збуту. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зазначається, що на вкраденому у законних власників заводі владі «ДНР» вдалося зберегти обладнання і весь інженерний склад. «Донвентилятор» готовий випускати промислові вентилятори навіть за індивідуальними замовленнями. Але замовлень хронічно не вистачає.

«Раніше основним замовником були вугільні шахти», - зізнаються керівники заводу, що знищення російськими окупантами вугільної промисловості Донбасу негативно позначилося і на їхньому підприємстві.

Зараз «Донвентилятор» працює з Липецьким і Магнітогорським металургійними комбінатами, «але загалом проблема з ринками збуту залишається».

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті