Законопроєкт США про допомогу Україні: республіканці подали більше сотні правок, особливо відзначилася Марджорі Тейлор Грін

До законопроєкту про допомогу Україні від Сполучених Штатів Америки (США) внесли вже 137 правок. Майже усі були внесені республіканцями. Про це йдеться на сайті Комітету з питань регламенту Палати представників США, - повідомляє РБК-Україна.

Серед "пропозицій" республіканців:

  • заборонити голові Білого дому в односторонньому порядку списувати борг Україні;
  • заборонити Україні використовувати виділені кошти на виплати урядом зарплат й пенсій держслужбовцям;
  • перш ніж витратити кошти для України, президент США повинен засвідчити, що країни НАТО витрачаються щонайменше 2% ВВП на оборону.

Зокрема відзначилась республіканка Марджорі Тейлор Грін, яка запропонувала заборонити фінансування:

  • батальйону "Азов";
  • поки в Україні не заборонять аборти;
  • поки президент Володимир Зеленський не піде у відставку.

Як повідомлялося, директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США Вільям Бернс заявив, що Україна може програти війну до кінця 2024 року - якщо не отримає додаткової допомоги. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті