Закликає до мобілізації та смертної кари: Пригожин поїхав у турне по росії

Господар ПВК "Вагнер" Євген Пригожин поїхав у турне по росії - провів уже прес-конференції в трьох містах і не має наміру зупинятися, - повідомляють російські опозиційні телеграм-канали 31 травня.

На зустрічах він закликає до загальної мобілізації та смертної кари, але каже (як і раніше) - це не початок його політичної кар'єри. 

"Учора Пригожин провів зустріч у Єкатеринбурзі, а сьогодні у Владивостоці та Новосибірську. Ще одна очікується в Нижньому Новгороді. У неформальній обстановці (наприклад, спортзалі) глава ПВК критикує Міноборони, розповідає про бої за Бахмут, заборону набирати зеків у "Вагнер" і пояснює, кого він мав на увазі під "дідусем - мудаком" (виявляється, начальника Генштабу Герасимова)", - пишуть журналісти.

Пригожин також закликає до смертної кари, воєнного стану і повної мобілізації, а ще анонсує якийсь проект "Вагнер. Другий фронт". Що це таке, не зрозуміло. Сам Пригожин каже, що проєкт займатиметься військово-патріотичним вихованням, а його мета - "розбудити суспільство".

При цьому глава ПВК каже, що не займається політичною кар'єрою: "Партію "Вагнер" у Держдумі або кандидата в президенти Пригожина ви не побачите. У всякому разі, на сьогоднішній день всі завдання зовсім інші. Якщо ми перетворимося на лівійську пустелю і будемо ганяти по пісках на обварених з усіх боків джипах, як у фільмі "Божевільний Макс", тоді доведеться партію робити".

Як повідомлялося, після атаки дронів на Москву 30 травня Пригожин звернувся до російського військового керівництва зі словами: "Твари смердючі, ви що творите?".

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті