Захисники Бахмута відбили штурми "вагнерівців" і завдали їм серйозних втрат

Українські воїни відбили дві спроби штурму найманців "Вагнера" у районі Бахмута. Про це 17 березня повідомляє Державна прикордонна служба.

"Протягом дня між прикордонниками та вагнерівцями продовжувалося протистояння в одній із промзон Бахмута. Для підтримки атаки штурмовики застосовували артилерію", - повідомили представники ДПСУ.

Однак, попри використання ворогом артилерії, наші воїни змогли відбити обидва штурми. У ході цих боїв вдалося ліквідувати вісім найманців. Ще стільки ж окупантів зазнали поранень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія під Бахмутом втратила до 30 тисяч убитих та поранених.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті