Захисникам треба відпочити: Блінкен у Києві виступив перед студентами та заявив про необхідність мобілізації

Під час свого візиту до Києва 14 травня державний секретар США Ентоні Блінкен наголосив на необхідності проведення мобілізації в Україні. За його словами, це сприятиме зміцненню оборонних можливостей країни як зараз, так і у майбутньому. Про це держсекретар сказав під час виступу перед студентами НТУУ Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, - пише NV.

«Захисники, які понад два роки тримають цей фронт, вимагають допомоги, і їм потрібно відпочити», — сказав Блінкен.

За його словами, мобілізація — це те, що дозволяє Україні зміцнювати оборону, створювати більшу кількість різних військових підрозділів, а також укріплювати свої рубежі.

«США зі свого боку допомагають Україні зробити це в такий спосіб, щоб Україна перемагала не лише сьогодні, а й запобігла таким атакам у майбутньому. Як говорив президент США Джо Байден, ми беремо на себе зобовʼязання це робити», — наголосив держсекретар.

Як повідомлялося, держсекретарь США Ентоні Блінкен обговорив з президентом України Володимиром Зеленським ситуацію на фронті й подальшу оборонну співпрацю, у тому числі для оборони Харкова, під час свого візиту в Київ 14 травня.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті