Захищає Європу: Макрон заявив, що Захід має дати надійні гарантії Україні

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Захід має надати Україні надійні гарантії безпеки. Про це Le Monde, - пише УНН

За його словами, це стане предметом колективних дискусій у найближчі тижні, між теперішнім моментом і липневим самітом НАТО у Вільнюсі.

За словами Макрона, Україна "сьогодні захищає Європу", і вона "оснащена такою кількістю озброєнь", що в інтересах Заходу "мати з нами надійні гарантії безпеки в багатосторонніх рамках".

Франція заявляє, що готова укласти угоди з безпеки з Україною. Ці домовленості покликані підтримати Київ "з часом і в усіх напрямках".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті