Загибель помічника Залужного: голова МВС повідомив перші обставини трагедії

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що слідство зʼясувало перші обставини загибелі помічника Головнокомандувача Валерія Залужного майора Геннадія Частякова. Про це вн написав у своєму Телеграм-каналі.

"Трагедія у Чайках починає обростати різною інформацією з «джерел». Тому офіційно повідомляю: внаслідок першочергових слідчих дій вдалося зʼясувати перші обставини трагедії. Сьогодні в загиблого майора Частякова був День народження. Додому він повернувся з роботи з подарунками від колег, які почав показувати рідним. Дістав подарунковий ящик із гранатами всередині та почав демонструвати один із боєприпасів синові. Це були гранати нового західного зразка. Спершу до рук боєприпас взяв син та почав крутити кільце.  Далі військовослужбовець забрав гранату в дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух", - написав Клименко. 

За його інформацією, в квартирі поліція знайшла ще 5 таких нерозірваних гранат. Їх відправлять на експертизу. 

Також Клименко зазначив, що поліцейські знайшли колегу-військовослужбовця, який подарував фатальний подарунок.

"В його кабінеті вже провели обшук і вилучили ще 2 аналогічні гранати. Тривають першочергові слідчі дії. Закликаю не поширювати неофіційну інформацію. Досудове розслідування триває, дочекайтеся офіційних висновків слідства", - додав міністр.

Як повідомлялося, Головнокомандувач Валерій Залужний заявив, що загибель його помічника Геннадія Частякова трапилася у його день народження - в одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті