"Загрози не існує". У Херсонській МВА пояснили, звідки взялась інформація про загрозу НП через витік аміаку

Голова Херсонської МВА Роман Мрочко пояснив, звідки в соцмережах взялась інформація про загрозу надзвичайної ситуації через витік аміаку у Херсоні 7 грудня. Про це Мрочко написав у своєму Телеграм-каналі.

"Шановні херсонці! В соціальних мережах поширюється інформація про загрозу надзвичайної ситуації через витік аміаку. Хочу всіх заспокоїти та повідомити, що ніякої загрози немає. Будь ласка, не панікуйте та не поширюйте неправдиву інформацію", - сказано в повідомленні.

Мрочко зазначив, що дійсно внаслідок ворожого обстрілу була пошкоджена траса подачі аміаку між компресорною та холодильною установками на підприємстві харчової промисловості.

"Але! Витік був незначним, працівники заводу не постраждали. Ситуація контрольована, ніякої загрози для жителів міста не існує!" - підкреслив голова МВА.

Раніше повідомлялось, що рашисти обстрілюють Дніпровський район Херсона.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті