"Загадили туалет, вкрали квадроцикл...". Жителі Бєлгородської області скаржаться на мародерство російських військових

Жителі Бєлгородської області РФ скаржаться губернатору В'ячеславу Гладкову на мародерство російських військових. Про це повідомляє "Радіо Свобода"

Російський телеграм-канал "Говорит НеМосква" і видання "Астра" звернули увагу на коментарі в соціальних мережах, залишені жителями села Нова Таволжанка в Бєлгородській області. На початку червня цей населений пункт став місцем боїв між "Російським добровольчим корпусом" і російськими військовими.

Місцеві жителі, які були змушені тікати з Нової Таволжанки через бої та обстріли, зараз поступово повертаються до своїх домівок. Там вони бачать картину, добре знайому жителям окупованих російською армією українських сіл і міст.

"Вони живуть у наших будинках, ведуть потворний спосіб життя, алкоголь та інше залишається у вигляді сміття і бруду, загаджені туалети і будинки, крадуться особисті речі і майно. З нашого гаража було вкрадено квадроцикл, який тепер часто бачать в округах Нової Таволжанки", - ідеться в коментарі, який залишила мешканка села під дописом губернатора Бєлгородської області у "ВКонтакте".

Схожа скарга є і в іншому коментарі під постом Гладкова, на який звернула увагу "Астра":

"Ми живемо в селі Нова Таволжанка. Сьогодні, 14 червня, ми вперше поїхали подивитися, що з будинками. Два будинки зламані, одні двері - ломом, розбиті вікна... Усі речі перевернуті, шукали дрібні дорогоцінні речі, частина з них вкрадена, в одному з будинків присутні акти вандалізму, розбиті телевізори, розпороті меблі. У будинку явно живуть солдати, на подвір'ї виявили два раніше вкрадених велосипеди в інших сусідів", - скаржаться жителі.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті