Зафіксовано рух техніки рашистів в бік Чернігівської області - ОК "Північ"

Українська розвідка зафіксувала рух колон військової техніки в районі кордону з Чернігівською областю, окупанти готують можливі провокації. Про це повідомило у Телеграм Оперативне командування "Північ" 23 лютого. 

"Розвідка зафіксувала рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівщиною без знаків розпізнавання та живою силою, що була одягнена у піксель, схожий на форму ЗСУ. Скоріш за все, метою є звинувачення українських захисників в порушенні територіальної цілісності", - йдеться у повідомленні.

У ОК "Північ" наголошують, що сили оборони тримають ситуацію під контролем. 

Як повідомлялося раніше, мер Києва Віталій Кличко заявив, що повторний наступ на Київ буде великою помилкою росіян, і українські військові приготували багато сюрпризів агресору.  

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті