Заборонений РПЦ священик, який виступив проти російсько-української війни, служить у храмі в Парижі

Протоієрей Олексій Умінський, який виступив проти російсько-української війни, тепер служить у храмі в Парижі. Про це повідомив російський журналіст Олексій Венедиктов, який також опублікував фотографію з недільної служби Умінського, - пише ТГК ASTRA.

Журналісти нагадали, що в січні цього року РПЦ заборонила Умінського в служінні через його антивоєнні заяви. Він був настоятелем московського храму Живоначальної Трійці в Хохлах із 1993 року. У лютому Константинопольський Вселенський патріархат поновив Умінського в сані, пообіцявши відправити його на службу в одну з парафій Константинопольської православної церкви в Європі.

Нагадаємо, що в Росії наприкінці березня стало відомо, що РПЦ зобов'язала своїх священиків щодня читати молитви про перемогу у війні проти України.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті