За зростанням човнів з мігрантами в Італії стоїть "ПВК "Вагнер" – міністр оборони Крозетто

За напливом човнів із мігрантами у Середземному морі стоїть так звана "ПВК "Вагнер". Про це 13 березня повідомляє Reuters з посиланням на заяву міністра оборони Італії Гвідо Крозетто.

"Я думаю, тепер можна з упевненістю сказати, що зростання міграційного явища, що відходить від африканських берегів, також значною мірою є частиною чіткої стратегії гібридної війни, яку здійснює ПВК "Вагнера", використовуючи свою значну вагу в деяких африканських країнах", - сказав міністр.

За словами Крозетто, такі дії найманців пов'язані зі стратегією росії щодо дій у відповідь проти країн, які підтримують Україну.

Зазначається, що з початку року до Італії прибули близько 20 000 осіб - у 2022 році за той же період часу це число досягало 6100 осіб. У зв'язку з цим Крозетто закликав союзників по НАТО допомогти Італії впоратися зі зростаючою кількістю мігрантів, які прибувають до країни.

"НАТО стає сильнішою, якщо проблеми, що виникають в результаті колективного вибору, також поділяються між членами. Але альянс ризикує дати тріщину, якщо не реагувати на країни, які найбільш схильні до різних проблем", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністерка Мелоні під час відвідин Бучі та Ірпеня заявила, що Україна може розраховувати на Італію, і що ця підтримка йтиме до кінця.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті