За зростанням човнів з мігрантами в Італії стоїть "ПВК "Вагнер" – міністр оборони Крозетто

За напливом човнів із мігрантами у Середземному морі стоїть так звана "ПВК "Вагнер". Про це 13 березня повідомляє Reuters з посиланням на заяву міністра оборони Італії Гвідо Крозетто.

"Я думаю, тепер можна з упевненістю сказати, що зростання міграційного явища, що відходить від африканських берегів, також значною мірою є частиною чіткої стратегії гібридної війни, яку здійснює ПВК "Вагнера", використовуючи свою значну вагу в деяких африканських країнах", - сказав міністр.

За словами Крозетто, такі дії найманців пов'язані зі стратегією росії щодо дій у відповідь проти країн, які підтримують Україну.

Зазначається, що з початку року до Італії прибули близько 20 000 осіб - у 2022 році за той же період часу це число досягало 6100 осіб. У зв'язку з цим Крозетто закликав союзників по НАТО допомогти Італії впоратися зі зростаючою кількістю мігрантів, які прибувають до країни.

"НАТО стає сильнішою, якщо проблеми, що виникають в результаті колективного вибору, також поділяються між членами. Але альянс ризикує дати тріщину, якщо не реагувати на країни, які найбільш схильні до різних проблем", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністерка Мелоні під час відвідин Бучі та Ірпеня заявила, що Україна може розраховувати на Італію, і що ця підтримка йтиме до кінця.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті