За слідами візиту СБУ: понад 530 млн грн податків "Укртатнафта" терміново перерахувала в бюджет

Після викриття СБУ "Укртатнафта" терміново перерахувала у бюджет понад 500 млн грн податків, несплачених колишнім менеджментом. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 9 лютого.

"Завдяки розслідуванню СБУ і БЕБ щодо корупційних схем колишнього менеджменту ПАТ "Укрнафта" і ПАТ "Укртатнафта" держбюджет України поповнився на 531 млн грн, – сказано в повідомленні. – Відповідна сума була перерахована нинішніми керівниками ПАТ "Укртатнафта", які отримали відповідне інформування від правоохоронців".

Зазначається, що, як свідчать матеріали розслідування, попередній менеджмент цієї компанії продавав пальне через мережу АЗС без сплати акцизного податку. І це при тому, що суми акцизного збору закладались у ціну для споживачів. Таким чином заборгованість компанії перед державою лише за цим епізодом становить більше ніж 605 млн грн.

Підкреслюється, що за даним фактом повідомлено про підозру головному бухгалтеру та колишньому директору акціонерного товариства. Для відшкодування завданих Україні збитків правоохоронці здійснили відповідне інформування нинішньому менеджменту компанії. Після цього представники ПАТ "Укртатнафта" здійснили термінове перерахування до бюджету 531 млн грн кількома платежами.

Наразі вирішується питання щодо використання відшкодованих коштів для забезпечення потреб Збройних Сил України.

Раніше повідомлялось, що, за словами голови СБУ, масові обшуки й затримання зловмисників різного калібру – це тільки перший етап.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті