За попередню добу рашисти нанесли 6 ракетних ударів по Україні: 3 припали на Краматорськ та Куп'янськ

Російські окупанти нанесли три ракетних удари по Краматорську Донецької області та Куп'янську Харківської області. Прро це повідомляє Генеральний Штаб ЗСУ. 

"6 ракетних, 3 з яких по цивільних об’єктах міст Куп’янськ та Краматорськ, а також 14 авіаційних ударів завдав  противник протягом минулої доби. Також здійснив 95 обстрілів з реактивних систем залпового вогню", - повідомили у Генштабі.

Як повідомлялося раніше, окупанти вдарили "градами" по житлових кварталах Очакова, внаслідок чого загинув місцевий мешканець.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті