За підтримки ЄС у Чернівцях облаштовують житло для внутрішніх переселенців

За підтримки ЄС у Чернівцях облаштовують житло для внутрішніх переселенців.  Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Реконструкція відбувається в межах програми «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб у місті Чернівці».

У гуртожитку, що розташований на вулиці Шкільній, 25, вже відремонтували покрівлю, утеплили горище, замінили старі вікна і двері. Наразі триває ремонт фасаду, внутрішніх приміщень, систем опалення, водопостачання та водовідведення. 

Крім того, проєктом передбачена модернізація одного з корпусів поліклініки № 3 на вулиці Головній, 218. 

Там вже завершили поточний ремонт, закупили нове обладнання та меблі. Також облаштували зону для відпочинку й дитячий майданчик. Найближчим часом встановлять підйомник для людей з інвалідністю.

Проєкт фінансується Європейським Союзом і реалізується під управлінням Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті