Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
За перший тиждень серпня майже 1700 переселенців отримали гуманітарну допомогу через Попаснянський хаб, із них близько половини – поштою. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі 6 серпня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Упродовж поточного тижня у хабі Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації, розташованому у Новомосковську Дніпропетровської області, гуманітарна допомога видана 812 внутрішньо переміщеним особам з Луганської області", – сказано в повідомленні.
Підкреслюється, що саме за п’ять днів серпня 853 мешканці Попаснянської міської територіальної громади отримали гуманітарну допомогу через відділення "Укрпошти".
Раніше повідомлялось, що в Рівному за два дні гуманітарну допомогу отримали 150 переселенців з Луганщини.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту